XX Niedziela Zwykła
20.08.2017 r.

1. Wójt Gminy Świlcza i GCK w Trzcianie informuję, że w związku z warunkami atmosferycznymi Gminne Dożynki w Mrowli przeniesione są na 3 września. Za zmianę organizatorzy przepraszają.
2. W poniedziałek WSP. Św. Piusa X;
we wtorek Najśw. Maryi Panny Królowej;
w środę WSP. Bł. Władysława Findysza;
w czwartek święto Św. Bartłomieja Apostoła;
w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
3. W środę po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św. W najbliższą środę w budynku Plebani o godz. 19.00 będzie pokaz związany z urządzeniem Thermomix ®. Urządzenie można zakupić w promocyjnej cenie za gotówkę albo korzystne raty bez oprocentowania.
4. Od soboty pół godziny przed Mszą Świętą poranną i wieczorową spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego. Bardzo prosimy, aby nie odwlekać spowiedzi na ostatni dzień W niedzielę przyszłą Dożynki Diecezjalne o godz. 12.00 w Katedrze Rzeszowskiej.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 236 do nr 241j.
6. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie przed pielgrzymkowe. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych, zachęcamy do wzięcia udziału.
7. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Zostań Patronem Polskich misjonarzy” będzie od poniedziałku do piątku (28.08.2017 do 01.09.2017 w godz. 8.00 do godz. 17.00) przy Plebanii na parkingu.
8. Zachęcamy do nabywania albumów i zapisywania na płytkę DVD z Jubileuszu.
9. Do wieczności odszedł z naszej Parafii Śp. Włodzimierz Półtorak – Dobry Jezu...

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.