V Niedziela Wielkanocna
14.05.2017 r.

1.

Dziś rozpoczynamy obchody 600-lecia Parafii Trzciana sesją multimedialną o godz. 10.30, na którą serdecznie zapraszamy. Puszka na Syrie, zgodnie z wolą Papieża Franciszka. Bóg zapłać za ofiary.

2.

We wtorek święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. W środę po Mszy Św. Nowenna. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3.

W sobotę zapraszamy dzieci Pierwszokomunijne, rodziców i chrzestnych na spowiedź od godz. 8.30 – 9.30.

4.

W przyszłą niedzielę Pierwsza Komunia na sumie, zaś 28.05. 2017 r. Pierwsza Rocznica Komunii Św.

5.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a najbliższy tydzień prosimy rodziców dzieci komunijnych. Na sobotę zapraszamy chętnych mężczyzn do pomocy przy dokończeniu parkingu przy kościele na godz. 10.00.

6.

Parafia organizuję Pielgrzymkę autokarową do Miechowa, Gidle, Częstochowa, Żarki, Będzin w dniu 24.06.2017 r. koszt 80 zł. Zapisy w Zakrystii.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Spotkanie rekolekcyjne dla wszystkich animatorów Bractwa i ich zastępców będzie miało miejsce w Domu Pielgrzyma w Czernej 12-14 maja 2017 r. Jest ono obowiązkowe – wynikające ze Statutu Bractwa. Prosimy o rezerwację terminu i zgłoszenie przyjazdu do Sekretariatu w Czernej (wtorek 11.00-16.00). Koszt 140 zł.

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.