Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

XXXIV Niedziela Zwykła

20.11.2022 r.

1.

Obchodzimy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Z racji dzisiejszej Uroczystości po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania Bożemu Sercu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

2.

Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: w poniedziałek – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, we wtorek – św. Cecylii dziewicy i męczennicy, w czwartek – św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

3.

W środę przed Mszą św. wieczorną Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy spotkanie Oazy.

4.

W piątek przed Mszą św. poranną i wieczorną Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie KSM.

5.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Parafialny Zespół Caritas prosi właścicieli sklepów i punktów sprzedaży o wystawienie pojemników, do których kupujący mogliby przy okazji zakupów ofiarować coś dla potrzebujących. Zachęcamy, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących przez ten gest miłosierdzia .

6.

W przyszłą niedzielę rozprowadzane będą Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca 8 zł., a duża 18 zł. Bóg zapłać za rozprowadzanie świec Paniom z Caritas.

7.

Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy parafian od numeru 456-483 oraz tych, którzy nie dali rady wcześniej.

8. Ksiądz Proboszcz bardzo dziękuje za modlitwę, zamówione Msze Św. imieninowe oraz wszelką życzliwość.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.