Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

XXXIII Niedziela Zwykła

13.11.2022 r.

1.

Dzisiaj przeżywamy VI Światowy Dzień Ubogich. Caritas Diecezji rzeszowskiej po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności i środków czystości pod nazwą „ Torba Miłosierdzia”, które zostaną wręczone potrzebującym z naszej Parafii. Można torby zabrać, napełnić i zostawić w kaplicy Matki Bożej w kościele. Dobroczyńcom dziękujemy. Składka dzisiejsza to rodzinna – na inwestycje. Bóg zapłać. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie z Radą Parafialną na Plebanii. Od wczoraj mamy w naszej Parafii obraz Św. Józefa do soboty do godz. 15.00 Msza Św. i pożegnanie obrazu. Zachęcamy do modlitwy i także zakupu kalendarza na Nowy Rok, modlitewnika czy też innych pozycji. Dziękujemy Rycerzom za pomoc w peregrynacji obrazu Św. Józefa.

2.

Wspomnienia liturgiczne: w czwartek WSP. Św. Elżbiety Węgierskiej; w piątek WSP bł. Karoliny Kózkównej Dz. M. Patronki Diecezji i KSM-u; w środę Adoracja i Nowenna, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. Różaniec przed obrazem Św. Józefa. Poprowadzą to nabożeństwo Rycerze Kolumba.

4.

W środę Oaza, a w piątek KSM.
Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla i ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. W Katedrze Rzeszowskiej o godz. 12.00 doroczne uroczystości Akcji Katolickiej i KSM-u.
W bieżącym roku przypada 90 rocznica powstania chóru w Trzcianie.
W przyszła niedzielę tj. 20.XI. na sumie o godz. 11: 00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji zmarłych, byłych i obecnych chórzystów oraz dyrygentów. Bezpośrednio po Mszy Św. odbędzie się koncert chóru "Cantus". Zapraszamy wszystkich byłych chórzystów oraz sympatyków chóru.

5.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 434 do nr 455.

6.

Prosimy o posprzątanie grobów z niepotrzebnych i zużytych lampionów.

7.

Do wieczności z naszej Parafii odeszli : śp. Andrzej Zabłocki; śp. Tadeusz Dmytrów – Dobry Jezu....

8. Kancelaria czynna od Poniedziałku – Piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.40-18.00).