Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

W lipcu i sierpniu Kancelaria Parafialna będzie czynna bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej w godzinach od 18.35 do 18.50.

XVI Niedziela Zwykła

17.07.2022 r.

1. Dziś poświęcanie pojazdów po każdej Mszy Św. z racji Św. Krzysztofa. Wspieramy Misjonarzy w akcji „jeden grosz za kilometr”. Dziś modlimy się za osoby starsze w Drugi Dzień Seniorów i Osób Starszych. Wczoraj o godz. 17.00 wyruszyła Piesza Pielgrzymka śladami Św. Jakuba z Trzciany do Sanktuarium Św. Józefa w Rzeszowie – dziękujemy organizatorom i uczestnikom.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa; we wtorek WSP Św. Joachima i Anny, Rodziców Najśw. Maryi Panny. Modlimy się za swoich rodziców; w piątek WSP. Św. Marty.
3. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Msza Św. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Za dwa tygodnie ODPUST PARAFIALNY ku czci Św. Wawrzyńca naszego Patrona. Będziemy dziękować za opiekę i polecać nasze intencję. Zapraszamy jak najliczniej do udziału Was wszystkich i czekamy na Miłych Gości. Zmiana tajemnic po sumie. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, jak i na bankowe konto parafialne na wszystkie inwestycję robione w Parafii. Przy odpuście będzie można nabyć książkę o Św. Wawrzyńcu w cenie 10 zł.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 236 do nr 241 M.
6. Prosimy w tym tygodniu uporządkować cmentarz.
7. Spotkania Rodzin nie ma tego roku.
8. Do wieczności z naszej Parafii odszedł śp. Jerzy Barć – Dobry Jezu...