Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

W lipcu i sierpniu Kancelaria Parafialna będzie czynna bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej w godzinach od 18.35 do 18.50.

XIX Niedziela Zwykła

07.08.2022 r.

1. Dziś odpust w naszej Parafii ku czci Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika. Polecamy naszą wspólnotę Parafialną i wszystkich dziś tu się modlących. Dziękujemy Ks. Vice – Dziekanowi Stanisławowi Szelidze za piękne Słowo Boże i wszystkim, którzy uświetniają tą naszą uroczystość w jakikolwiek sposób. Składka na nowy konfesjonał – Bóg zapłać.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Dominika, K.; we wtorek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża ( Edyty Stein ) Dz. M. Patronki Europy; w środę święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika- Patrona Parafii; we czwartek WSP. Św. Klary; w niedzielę WSP. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, KM.
3. W środę Adoracja, Nowenna, a w piątek przed Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 266 do nr 272 A.
5. W przyszłą niedziele odpust w Rzeszowie – Osiedle Bzianka. Składka rodzinna na potrzeby naszej Parafii.
6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Odpuście Parafialnym. Szczególnym podziękowaniem ogarniamy sponsorów i wszystkich zaangażowanych w prace czy to w kościele i przy kościele, czy na cmentarzu, czy przy Plebani, Paniom z Rady Liturgicznej za dekorację, Strażakom z OSP Trzciana, LSO – Serdeczne Bóg Zapłać. Niech Bóg błogosławi, a nasz Patron Św. Wawrzyniec wyprasza potrzebne łaskami.
7. Do wieczności z naszej Parafii odszedł śp. Mariusz Chmaj – Dobry Jezu...